Hírek
2025. nov. 14.
Admin
PET mentes iskola
A Székesfehérvári SZC Vörösmarty Mihály Technikum és Szakképző Iskola végzős gépész technikusai ezzel a videóval kívánnak hozzájárulni a Kék Bolygó Alapítvány PET mentes iskola programjához.

Céljuk a PET palackok visszaszorítása, a vízivás népszerűsítése. Az osztály a tisztított ivóvizet tartja a megfelelő vízivási lehetőségnek, hiszen fém palackok újra töltésével biztosítható az egészséges ivóvízhez-jutás, PET palack mentes iskolaként a környezet védelme, nem beszélve arról, hogy a jövő generációjának egészsége függ a mikroműanyag-mentes környezettől.
KAPCSOLÓDÓ HÍREK
Vörösmarty PLAKETT 2026
Iskolánkban több évtizede hagyomány, hogy kiemelkedően eredményes diákjainkat és oktatóinkat a ballagás napján jutalmazzuk. Az idei évben a tantestület szavazata alapján a Vörösmarty plakettet Tóth Judit általános és tanügyigazgatási igazgatóhelyettes, oktató illetve Világosi Dorka 13.A osztályos faipari technikus diákunk kapta.
2026. máj. 7.
Admin

🏆 Kiváló eredmények a Szakma Sztár Fesztiválon! 🥉
✨2026.03.28-án délelőtt került sor a Szakma Sztár Fesztivál - 2026 döntőjének eredményhirdetésére! Iskolánk tanulói kiváló eredményeket értek el a döntőben ! 🎉
2026. márc. 28.
Admin

